Економіка / Бізнес

У столичної фабрики Roshen за рік прибуток збільшився у 4 рази

ZN.UA
Економіка/Бізнес/У столичної фабрики Roshen за рік прибуток збільшився у 4 рази
Зберегти
Вигляд
ПАТ «Київська кондитерська фабрика «Рошен» у 2018 році збільшила показник чистого прибутку у чотири рази, у порівнянні з 2017 роком. Так, прибуток київської фабрики Roshen зріс до 11,1 мільйона гривень, повідомляє видання ZN.UA з посиланням на Національну комісію з цінних паперів та фондового ринку.

Згідно з даними комісії, у компанії планують спрямувати 5% прибутку на поповнення резервного капіталу, а 95% залишити нерозподіленими. Крім того, повідомляється, що виплачувати дивіденди за 2018 рік київська фабрика не планує.

Крім того, 26 березня акціонери розглянуть питання про збільшення статутного капіталу підприємства на 330 мільйонів гривень — до 505,8 мільйона.

Це планується здійснити шляхом додаткової непублічної емісії 1,32 мільярдів простих неіменних акцій номінальною вартістю 0,25 грн/шт.

Зазначимо, корпорація Roshen — один з найбільших в Україні виробників кондитерських виробів, до складу якої входять Київська, Кременчуцька (Полтавська область) кондитерські фабрики, два виробничих майданчики у Вінницькій області, масло-молочний комбінат «Бершадь молоко» (Вінницька область), два виробничих майданчики у Липецькій області у РФ (законсервовані), Клайпедська кондитерська фабрику (Литва) і фабрика Bonbonetti Choco (Угорщина).

Раніше прикордонники управління російського ФСБ в Оренбурзькій області зупинили ввезення великої партії кондитерських виробів української фабрики Roshen. Утім компанія зазначила, що не має до цього ніякого стосунку.

Пов`язані новини