УКРАЇНА

У стрілянині в Криму постраждав етнічний турок — представник Меджлісу

УКРАЇНА/У стрілянині в Криму постраждав етнічний турок — представник Меджлісу
Зберегти
Вигляд

Внаслідок стрілянини в окупованому Криму до лікарні привезли Хафіза Махамедова. Зараз до нього нікого не пускають, а його рідні бояться говорити про інцидент публічно.

Про це розповів заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Наріман Джелялов.

«Ця ситуація під контролем силовиків. Все, що нам вдається дізнатися, це тільки від місцевих активістів. Вчора дуже багато українських ЗМІ написали про стрілянину, про звичайних громадян, назвали ім’я Хафіза Махамадова, але ми сьогодні намагалися зв’язатися з ним, з його рідними. Нам вдалося з'ясувати, що це реальна людина, вона дійсно постраждала від стрілянини, знаходиться в лікарні. До нього не пускають нікого. У якому він стані, ми не знаємо», — сказав Джелялов.

Він додав, що з деякими його родичами вдалося зв’язатися, однак вони бояться говорити публічно.

«Зараз наші активісти з’ясовують певні обставини. За загальною картиною, в селі Суворове під ПП «Армянськом» 6 серпня вночі відбувалося весілля. Ця людина не є кримським татарином. Він турок-месхетинець. Відбувалося весілля, на яке завітали російські військові. Та відбувся конфлікт між російськими військовими і представниками інших національностей. У результаті перестрілки постраждали цивільні люди», — зазначив Джелялов.

Нагадаємо, ситуація між Україною та РФ загострилася 10 серпня, коли ФСБ Росії заявила про затримання «організатора терактів» і ліквідацію «агентурної мережі Головного управління розвідки Міністерства оборони Збройних сил України», одним з яких начебто є громадянин України Панов Євген Олександрович, житель Запорізької області.

Путін звинуватив Україну «в терорі»

Владімір Путін заявив, що українська влада «перейшла до практики терору» i назвав «безглуздою» заплановану зустріч «нормандської четвірки». Так він прокоментував заяву ФСБ про запобігання терактам в анексованому Криму, які нібито готувала українська розвідка.  Також Путін повідомив про 2 загиблих силовиків ФСБ.

У свою чергу, президент України Петро Порошенко заявив, що звинувачення російською стороною України у тероризмі та диверсіях на території окупованого Криму є безглуздими та цинічними.

Пов`язані новини