Московський окружний військовий суд не задовольнив клопотання обвинувачуваних у вбивстві політика Бориса Нємцова про розгляд справи за участю присяжних.

Про це повідомила прес-секретар Московського окружного військового суду Ірина Жирнова. 

Раніше про задоволення відповідного клопотанняповідомив адвокат одного з підсудних Шамсудін Цакаєв, передає Meduza.

«Задоволено клопотання обвинувачених, які просили про розгляд справи судом присяжних», – сказав Цакаєв.

Попередні слухання у справі про вбивство політика Бориса Нємцова почалися в Московському окружному військовому суді 25 липня. За повідомленням «Интерфакса», біля будівлі суду посилені заходи безпеки.

На підходах до будівлі суду встановлені металеві огорожі. У будівлю пропускають тільки учасників процесу, порядок забезпечують співробітники поліції і ОМОН. Неподалік від суду припарковані кілька автобусів поліції. Журналісти перебувають на протилежному боці вулиці.

Нагадаємо, що обвинуваченими у справі проходять Заур Дадаєв, Хамзат Бахаєв Хамзата, Темірлан Ескерханов, Анзор Губашев і Шадід Губашев. Вони звинувачуються в скоєнні вбивства за наймом і в незаконному обороті зброї. Всі підсудні свою вину у вбивстві Нємцова не визнають.

Нагадаємо, раніше сьогодні Слідчий комітет Росії завершив розслідування щодо підозрюваних у причетності до вбивства Боріса Нємцова. Розслідування велося щодо Заура Дадаєва, Шадіда Губашева, Анзора Губашева, Темірлана Ескерханова і Хамзата Бахаєва.

Водночас у СК РФ повідомили, що розслідування справи щодо замовника і організатора вбивства Руслана Мухудінова, що перебуває з листопада 2015 року у міжнародному розшуку, а також щодо інших невстановлених осіб триває.

Нємцова було вбито 27 лютого 2015 року на Великому Москворецькому мосту в Москві кількома пострілами з пістолета.

Поділитись: