У місті Старобільськ Луганської області відбулось чергове судове засідання у справі колишнього голови фракції Партії регіонів Олександра Єфремова.

У місті Старобільськ Луганської області відбулось чергове судове засідання у справі колишнього голови фракції Партії регіонів Олександра Єфремова.

Громадське проводило трансляцію засідання. 

У зв'язку з тим, що 28 квітня 2017 року спливає термін дії попереднього рішення, сторона звинувачення подала клопотання про продовження запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою.

На засіданні розглядали висновки експертів щодо достовірності документів, долучені до справи стороною обвинувачення.

У підсумку, заслухавши сторони захисту та обвинувачення, суд вирішив оголосити перерву в засіданні до 10:00 13 квітня.

Єфремова, зокрема, підозрюють у створенні «ЛНР», її фінансуванні, державній зраді, сепаратизмі, та пособництві в захопленні адміністративних будівель.

Екс-регіонала також підозрюють у керуванні незаконним голосуванням у Верховній Раді 16 січня 2014 року за так звані «диктаторські закони», а також за нанесення збитків державі (його компанії вигравали тендери за завищеними цінами у державного «Луганськвугілля».

За «диктаторські закони» у Єфремова окремий судовий процес, як і за «Луганськвугілля», за ці статті його затримували в 2015 році, але випустили під заставу у 3,6 мільйонів гривень, які вніс соратник Борис Колесніков.

Нагадаємо, 30 липня Єфремова затримали в аеропорту «Бориспіль» з квитком на Відень. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Справа екс-регіонала Єфремова: 7 головних фактів.

Зараз Єфремов під арештом до 28 квітня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Я не мавпа, на людей не кидаюсь» — репортаж із суду над екс-регіоналом Єфремовим.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: