Життя

Мешканку Сум змусили звільнитись через одиночний пікет на підтримку ЛГБТ

20 червня, 2017 18:20
Життя/Мешканку Сум змусили звільнитись через одиночний пікет на підтримку ЛГБТ
Зберегти
Вигляд
lead
Мешканку Сум Ольгу Панфілову, яка влаштувала цієї неділі у місті акцію на підтримку київського «Маршу Рівності», змусили звільнитися з посади прес-секретаря сумської організації партії Блок Петра Порошенка.

Мешканку Сум Ольгу Панфілову, яка влаштувала 18 червня у місті акцію на підтримку київського «Маршу Рівності», змусили звільнитися з посади прес-секретаря сумської організації партія «Блок Петра Порошенка».

Про це повідомляє Центр інформації про права людини.

Повідомляється, що 18 червня дівчина вийшла у центр Сум з плакатом «Країна для всіх» на знак підтримки ЛГБТ-спільноти.

Про акцію були заздалегідь повідомлені органи виконавчої влади.

Зазначається, що більшість перехожих на одиночний пікет відреагували вкрай агресивно.

«Вона почула образи, нецензурну лайку, прокльони, а якась бабуся її навіть почала обливати «святою водою», — йдеться у повідомленні.

Зрештою, дівчину під охороною поліції вивели у безпечне місце і посадили в авто.

Після закінчення акції Панфіловій зателефонувало керівництво сумської партії БПП і заявило, що вона «зганьбила партію» і її буде звільнено.

За словами активістки, у понеділок, 19 червня, керівництво начебто передумало на рахунок звільнення. Однак, попри це дівчина сама написала заяву та сказала, що «працювати у партійному осередку більше не буде».

Нагадаємо, 18 червня у столиці пройшов Марш Рівності. Службу у центральній частині Києва несли понад 5 тисяч правоохоронців. За даними поліції, Марш відвідали близько 2,5 тисяч людей.

Під час Маршу сутичок між учасниками і противниками події не відбулось. На Марші Рівності затримали 6 людей а також виявили балаклави та газові балончики.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кольорові прапори та загроза радикалів: як відбувався «Київпрайд-2017»

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини