Під час сутичок під Оболонським районним судом Києва, де слухалася справа екс-бійців спецроти «Торнадо», від отруєння газом постраждали 12 співробітників поліції і 15 військовослужбовців Національної гвардії.

Про це повідомив глава ГУ Нацполіції Києва Андрій Крищенко в коментарі «112 Україна».

«Газ, палки, кийки, каміння кидали протестувальники. Поліція та Нацгвардія газ не застосовували. З місця події вилучено кілька порожніх балончиків від газу «Кобра», який не є штатним спецзасобом ні поліції, ні Нацгвардії», – сказав він.

У прес-службі НГУ повідомили, що військовослужбовці Націгвардії під час несення служби сльозогінний газ не застосовували та виконували свої завдання у межах чинного законодавства. Під час сутичок особовий склад травмувань не зазнав.

Зауважується, що станом на 07:00 ситуація під судом спокійна, працівники комунальних служб прибирають територію. Кордону правоохоронців немає, протестувальники також відсутні.

За попередньою інформацію нове засідання у справі екс-«торнадівців» має відбутись 3 серпня об 11:00.

Нагадаємо, що під будівлею Оболонського районного суду Києва, де 2 серпня мало відбутися чергове засідання у справі екс-співробітників роти патрульної служби міліції особливого призначення «Торнадо», відбулись заворушення. Подробиці дізнайтесь в онлайн-трансляції Громадського.

Поділитись: