УКРАЇНА

У Світовому банку заявили, що українська економіка зростає недостатньо

19 лютого, 2018 14:24
УКРАЇНА/У Світовому банку заявили, що українська економіка зростає недостатньо
Зберегти
Вигляд
Українська економіка почала зростати після шокового періоду, спровокованого втратою частини території і конфліктом на Сході.

Українська економіка почала зростати після шокового періоду, спровокованого втратою частини території і конфліктом на Сході.

Водночас такий ріст все ще не є достатнім, заявив в інтерв'ю для ZN.UA віце-президент Світового банку Сиріл Муллер.

За його словами, зараз всі міжнародні партнери, які допомагають Україні подолати складний період, працюють над тим, щоб зростання економіки прискорилося.

«Це одне з наших ключових завдань. Ми повинні поглибити розпочаті в країні перетворення, щоб темпи розвитку економіки зросли, і стабілізація була помітною не тільки на макрорівні, але й на рівні звичайних громадян, щоб вони відчули, що їхнє життя покращилося. Тому зараз актуальним є питання поглиблення економічних змін», — зазначив представник організації.

На його думку, є ключові реформи, які повинні бути першочерговими для уряду. По-перше, йдеться про завершення трансформації енергетичного сектора. По-друге, не можна зупиняти реформування банківського сектора. Тут, на погляд віце-президента СБ, найбільш актуальне питання — реформування державних банків. По-третє, одним з рушіїв економічного зростання повинен стати більш продуктивний сільськогосподарський сектор.

«Україна має дуже важливий актив — значні запаси родючої землі. Ми вважаємо, що сьогодні в світі існує величезний попит на сільськогосподарську продукцію, зокрема продукти харчування. Україна може стати одним зі світових лідерів на цьому ринку», — додав Муллер.

Нагадаємо, у листопаді Україна та Світовий банк підписали меморандум щодо підтримки приватизації «Укргазбанку».

Пов`язані новини