Сирійські повстанці, підтримувані Туреччиною заявляють про вхід у місто Джераблус на півночі Сирії, яке раніше знаходилося під контролем угрупування «Ісламська держава», пише ВВС.

Командир сирійських повстанців Ахмад Отман повідомив агентству France Press, що сили повстанців за підтримкиТуреччини, увійшли в місто.

Ці дані підтверджує агентство Reuters. Один із командирів повстанців повідомив, що близько 50% міста знаходиться під їх контролем.

Ще один командир сказав, що основна частина сил ІД витіснена з Джераблуса, а деякі з бойовиків потрапили в оточення.

Про те, що Вільна сирійська армія взяла контроль над Джераблусом, повідомило також сирійське телебачення Orient TV, що підтримує опозицію.

У Туреччині повідомляють, що бойовики ІД залишають регіон і відступають на південь. Orient TV повідомляє, що бойовики ІД перебралися в місто Ель-Табака в провінції Ракка.

Туреччина почала сухопутну операцію в Сирії в середу зранку. Турецькі війська, включаючи танки, перейшли кордон з Сирією. Вони підтримували війська сирійських повстанців, які також борються з ІД. Операцію також підтримували повітряні сили Туреччини.

Сама Туреччина заявила, що бореться не тільки з ІД, але і з угрупуваннями курдів в Сирії. Країна підтримала Вільну сирійську армію і планувала встановити контроль над регіоном до того, як це зроблять Сирійські демократичні сили, до складу яких входять курди.

Поділитись: