У Сирії військові літаки в неділю атакували 6 міст у провінції Алеппо, повідомляє Reuters з посиланням на Обсерваторію з прав людини.

В опозиції заявляють, що бомбардування вели російські літаки, які підтримують армію Асада. Але представники Обсерваторії, які відстежують ситуацію, кажуть, що ідентифікувати їх однозначно не вдалося.

«Ми не можемо точно сказати, які літаки провели бомбардування, а також ми не можемо однозначно відповісти, чи входять ці міста до списку «режиму тиші», — зауважив директор Обсерваторії Рамі Абдулраман.

При цьому він зазначив, що деякі з міст, які потрапили під бомбардування, дійсно знаходяться під контролем «Ан-Нусри» — ісламістського угруповання, яка не потрапляє під дію режиму припинення вогню.

У той же час ряд міст, про які йшла мова, дійсно утримуються сирійською опозиціюєю, яка підтримала режим припинення вогню.

Нагадаємо, 22 лютого Москва і Вашингтон домовилися про тимчасове припинення вогню між сторонами конфлікту в Сирії. Держдепартамент США поширив спільну заяву двох країн про те, що режим перемир'я набере законної сили опівночі за місцевим часом 27 лютого.

Досягнуті домовленості стосуються лише бойових дій між урядовими військами і силами помірної опозиції.

Перед цим Керрі заявив, що військове рішення конфлікту може повністю зруйнувати Сирію.

/фото Твіттер/@euronews

Поділитись: