Життя

У Сирії помітили російських військових з «ДНР»

Життя/У Сирії помітили російських військових з «ДНР»
Зберегти
Вигляд

Російські військові, які воювали на Донбасі, були перекинуті в Сирію. Цю інформацію вияснило Громадське.Схід, проаналізувавши геотеги та інформацію на сторінках соцмереж військових.

Так, один із солдатів Іван Козлов «зачекінився» біля сирійського міста Тартус.

Військовий РФ на своїй сторінці у соцмережі опублікував фото із окупованого Криму та Донбасу, а тепер і з Сирії з гранатометом.

За даними американських чиновників, в Сирії перебувають близько 200 морських піхотинців з Росії. Джерела повідомили Reuters, що вони базуються на аеродромі поблизу сирійського міста Латакія, форпосту президента Сирії Башара Асада. Велика частина військових займається підготовкою аеродрому до подальшого використання.

У Москві участь російських сил у бойових діях спростовують. Російські військові перебувають у Сирії протягом багатьох років, проте їх діяльність обмежується допомогою сирійцям в освоєнні техніки та її підготовці для застосування в бою, каже міністр закордонних справ Росії Сергія Лаврова.

Громадянська війна в Сирії триває з 2011 року. За цей час в країні загинули більше 230 000 чоловік. Вашингтон не раз звинувачував режим президента країни Башара Асада у підтримці тероризму, тоді як Москва виступає партнером сирійського уряду у політичних та економічних відносинах.

Ісламська держава – угруповування радикальних ісламістів, метою якого є переділ світу для створення ісламського халіфату. На чолі з США була створена міжнародна коаліція, що протистоїть Ісламській державі у Сирії. До неї приєдналися вже кілька країн Євросоюзу – Нідерланди, Данія, Бельгія та Великобританія. Росія відмовилася від участі в коаліції.

/ фото lzv-online.de

Пов`язані новини