У Сирії сфотографували російську військову техніку

default/У Сирії сфотографували російську військову техніку
Зберегти
Вигляд

Журналісти засняли сухопутні війська РФ, які беруть участь у наземних операціях у Сирії, у сільській місцевості провінції Латакія. Москва офіційно заперечує участь наземних військ у операції.

Світлини з російською військовою технікою оприлюднили у твіттері журналісти Юліан Рьопке і Чарльз Лістер. На фото - сучасні російські машини радіоелектронної боротьби, бронетранспортер, криті вантажівки КамАЗ та Урал із невідомим вмістом, а також важка артилерія (152-міліметрова гаубиця МСТА-Б), передає 5 канал.

У одній із вантажівок видно солдатів, які вдягнені у стандартну темнозелену уніформу ЗС РФ з камуфляжем "російський піксель", а частково - із "пустельним" забарвленням. Видання нагадує, що перші зразки його днями були помічені у військ, які сприяли анексії Криму.

У коментарях до фото блогери відзначають, що знаки приналежності на бронетехніці відсутні або замазані так само, як це було із російською технікою, яка вторглась до України.

Громадянська війна в Сирії триває з 2011 року. За цей час в країні загинули більше 230 000 чоловік. Вашингтон не раз звинувачував режим президента країни Башара Асада у підтримці тероризму, тоді як Москва виступає партнером сирійського уряду у політичних та економічних відносинах. РФ 30 вересня почала авіатаки по сирійським територіям, не підконтрольним урядові.

/Фото: Charles_Lister via Twitter