Війна

У Сирії внаслідок авіаудару загинув учасник партії «Другая Россия»

12 лютого, 2018 19:28
Війна/У Сирії внаслідок авіаудару загинув учасник партії «Другая Россия»
Зберегти
Вигляд
Учасник незареєстрованої партії «Другая Россия» Кирилл Ананьєв загинув на березі річки Євфрат в Сирії.

Учасник незареєстрованої партії «Другая Россия» Кирилл Ананьєв загинув на березі річки Євфрат в Сирії.

Про це виданню «Медиазона» розповів координатор «Іншої Росії» Александр Аверін.

За словами співрозмовника видання, Ананьєв загинув під час авіаудару міжнародної коаліції біля Хішама 7 лютого. Аверін стверджує, що до цього Ананьєв воював на Донбасі на стороні невизнаних республік і дослужився до командира мінометного взводу, після чого поїхав до Сирії.

Раніше група незалежних розслідувачів Conflict Intelligence Team (CIT) назвала імена декількох російських бійців «ПВК Вагнера», які були вбиті у Сирії 7 лютого внаслідок удару сил міжнародної коаліції на чолі з США.

За даними CIT, це Олексій Ладигін із Рязані, Володимир Логінов з Хабаровська, а також Станіслав Матвєєв та Ігор Косотуров з Азбеста Свердловської області РФ.

Нагадаємо, 7 лютого міжнародна коаліція на чолі із США атакувала з повітря угрупування сирійських військ, що підтримують президента Башара Асада, внаслідок чого загинули понад 100 військових. У США називають цю атаку «самообороною» і зазначають, що нанесли після того, як союзні до Асада війська «почали стріляти з артилерії і танків у бік підтримуваних США сирійських демократичних сил».

Телеканал CBS повідомив, що у зоні авіаудару, окрім інших військових, могли перебувати російські найманці «Вагнера».

Кількість вбитих російських найманців невідома. Водночас колишній бойовик «ДНР» Ігор Гіркін (Стрєлков)10 лютого на сторінці «ВКонтакте» написав про «сотні» загиблих найманців. 

Більше про:
# авіаудар
# Сирія
Пов`язані новини