Таїландські медики заявили в неділю про другий підтверджений випадок зараження небезпечним коронавірусом близькосхідного респіраторного синдрому (MERS), передає Bangkok Post.

Заражений - 71-річний чоловік з Омана, який прибув до Таїланду 22 січня. До цього він близько тижня провів у лікарні в Омані через лихоманку і кашель, повідомив міністр охорони здоров'я Таїланду

Чоловік був направлений в інститут інфекційних хвороб, лабораторні аналізи підтвердили наявність у нього вірусу MERS. Міністерство охорону здоров'я займається пошуком людей, які контактували з хворим.

Перший випадок захворювання коронавірусів був зафіксований в Таїланді 18 червня минулого року. Тоді інфекцію виявили у 75-річного чоловіка, який також прилетів до Таїланду з Омана. Його лікування було успішним.

Спалах епідемії MERS стався в 2015 році у Південній Кореї. Всього було зафіксовано 186 випадків зараження вірусом, 36 осіб померли.

Близькосхідний респіраторний синдром - інфекційне захворювання з переважним ураженням органів дихання. Перші випадки зараження були зареєстровані в Саудівській Аравії в 2012 році, а через три роки вони були зафіксовані вже в 23 країнах.

Захворювання не має особливих симптомів на ранніх стадіях. Вакцини від вірусу поки не існує.

Поділитись: