УКРАЇНА

У Тарасівці на Київщині розпочали будівництво незаконного кладовища

25 липня, 2017 19:16
УКРАЇНА/У Тарасівці на Київщині розпочали будівництво незаконного кладовища
Зберегти
Вигляд
Місцеві жителі Тарасівки в Києво-Святошинському районному суді намагаються визнати недійсним рішення Тарасівської сільської ради про будівництво кладовища.

В селі Тарасівка розпочалося будівництво кладовища площею 10 гектарів. Як видно зі знімків з дрону, на місці вже покладено асфальт і територія розподілена за секціями.

Адвокат місцевих мешканців Олег Волошинович повідомив Громадському, що наразі готується звернення до Державної архітектурно-будівельної інспекції України, а також нова заява про забезпечення позову.

«Всі ці докази будуть подані і додані до вже існуючої кримінальної справи, яка була порушена проти сільського голови ще в червні» — каже адвокат Волошинович.

Зазначимо, що наразі місцеві жителі Тарасівки в Києво-Святошинському районному суді намагаються визнати недійсним рішення Тарасівської сільської ради про будівництво кладовища. Не дивлячись на те, що позов надійшов ще в грудні минулого року суд ще не перейшов до розгляду справи по суті.

Чергове засідання, яке мало відбутися 12 липня перенесли на 14 вересня, через те, що суддя вдруге за пів року пішла на лікарняний.

Нагадаємо, що раніше стало відомо, що сільська рада Тарасівки на чолі з її головою вирішили побудувати на території села кладовище. Як випливає з розслідування Громадського, прибутки з кладовища мали йти третім особам через штучні борги місцевого бюджету.

У червні проти голови Тарасівки порушили справу через будівництво кладовища.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Більше про:
# Тарасівка
Пов`язані новини