У Таїланді поліція застрелила військовослужбовця, який 8 лютого влаштував стрілянину у торговому центрі. Від його дій загинули 26 людей.

Про це передає Reuters.

Стрілянина сталась у торговому центрі «Термінал 21» міста Накхонратчасіма неподалік від Бангкока. Прем'єр-міністр Таїланду Прают Чан-Оча заявив, що загинули 26 людей, більшість з яких у торговому центрі, ще 52 дістали поранення.

Поліція назвала нападника 32-річним військовим Джакарафатом Томма. Зазначалося, що він напав на свого керівника, викрав з військової бази зброю та боєприпаси після чого стріляв у буддистському храмі та торговому центрі. 

Перед нападом Джакарафат написав у Facebook, що хоче помститися, але не розповів, за що. Як заявив прем'єр, Томма хотів помсти за земельну угоду, в якій, як він вважав, його надурили. Конфлікт виник із родичем командира військової частини.

Нагадаємо, 8 лютого 2020-го поліція Таїланду заявила, що в місті Накхонратчасіма та в його околицях неподалік від столиці Бангкока військовий відкрив вогонь. Тоді повідомлялося про 12 загиблих, згодом їх кількість зросла до 20. За останніми даними, внаслідок стрілянини загинули 26 людей.

Поділитись: