У Тбілісі були чутні звуки пострілів і вибухів.У результаті проведення контртерористичної спецоперації департаментом Служби державної безпеки Грузії затримано одну особу. Триває спецоперація по затриманню інших.

У Тбілісі були чутні звуки пострілів і вибухів. У результаті проведення контртерористичної операції департаментом Служби державної безпеки Грузії затримано одну особу. Триває спецоперація по затриманню інших.

Про це йдеться в офіційному повідомленні СДБ Грузії, передає «Грузія.Online».

«За попередньою інформацією, зазначені особи не є громадянами Грузії і є членами терористичної організації», — йдеться в заяві.

Керівник прес-служби СГБ Грузії Ніно Гіоргобіані також зазначає, що на підозрюваним запропонували здатися грузинським правоохоронцям, на що вони відкрили вогонь і кинули гранати.

Унаслідок стрілянини було поранено одного співробітника Спеціального оперативного департаменту СГБ Грузії. Він у важкому стані. 

«На даний момент проводиться процес повної ідентифікації зазначених осіб, з метою встановлення їх можливих злочинних зв'язків слідчі заходи проводяться як в Грузії, так і за її межами», — йдеться в заяві.

Як кажуть місцеві жителі, спецоперація почалася о 04:00 і стрілянина була чутна протягом всієї ночі.

«Було 7-8 вибухів. Потім постріли з автомата. З корпусу, де проходила спецоперація, евакуювали людей. У нас є інформація, що в корпусі жили чеченці», — заявив місцевий житель.

Бронетранспортер у зоні проведення контртерористичної спецоперації у Тбілісі, Грузія, 22 листопада 2017 року Фото: EPA-EFE/ZURAB KURTSIKIDZE

За даними ЗМІ, у квартирі проживали троє чоловіків — батько з двома синами. Повідомляється, що вони не є громадянами Грузії.

Операція проводиться в житловому корпусі. Здійснено евакуацію населення. На місці мобілізовані додаткові сили спецназу і бригади швидкої допомоги. Операцію проводить Контртерористичний центр.

Поділитись: