В останньому оновленні месенджера Telegram з’явилася можливість відеодзвінків. Функція поки що доступна в прихованих налаштуваннях і лише з пристроїв iOS.

Для ввімкнення відеодзвінків необхідно оновити Telegram до останньої версії 6.3, в додатку 10 разів натиснути кнопку «Налаштування» в лівому нижньому куті й у меню, що відкрилося, увімкнути повзунок «Експериментальна функція».

В описі зазначається, що функція «дозволяє експериментальну передачу електромагнітної радіації, синхронізованої з хвилями тиску».

Після ввімкнення «Експериментальної функції» в меню діалогу з іншим користувачем з’являється опція «Відеодзвінок». Для того щоб вона працювала, її потрібно активувати на обох пристроях iOS.

Кореспондент hromadske особисто перевірив роботу нової функції. За його словами, якість звуку й зображення така ж, як у Facebook Messenger, але сигнал не обривався.

  • Telegram офіційно поки не анонсував можливість додавання відеодзвінків у месенджер. Коли саме це відбудеться і для інших платформ — невідомо. У квітні Telegram пообіцяв додати можливість відеодзвінків до кінця 2020 року.
Поділитись: