Відтепер газета «Дзеркало тижня» перестає виходити у друкованій версії — у світ вийшов останній номер тижневика. Матеріали видання надалі будуть публікуватися лише на вебсайті DT.ua.

Про це повідомили головні редактори видання у своїй колонці на dt.ua.

«Відшелестіли… Сьогодні типографія надрукувала останній номер тижневика «Дзеркало тижня». Одна тисяча двісті сімдесят п'ятий. «Дзеркало» — це не про минуле, це завжди про майбутнє. Саме тому останній номер — це наш Зе!повіт», — пишуть редактори.

У виданні наголошують, що у світі «папір» вмирає швидше, ніж загалом журналістика.

«Ми роками тягли жили й двічі обмотували навколо себе паски, щоб не закривати паперової версії. Скільки могли», — уточнили вони.

Головні редактори також зазначили, що у бухгалтерії «ДТ» накопичилися 250 тисяч гривень невиплачених гонорарів.

«При наших смішних тарифах — величезні гроші. Багато авторів просто не приходять по них, тому що для них головне — не розписатися у відомості за копійки, а достукатися зі своєю ідеєю, пропозиціями, баченням до тих, хто формує й приймає рішення», — додали у виданні.

Редактори наголошують, що сайт DT.UA існуватиме й надалі й «відкритий для ідей».

Нагадаємо, 25 листопада 2019-го повідомляли, що тижневик «Дзеркало тижня. Україна» перестане виходити у друкованій версії. Водночас матеріали будуть і далі публікуватися на вебсайті DT.ua.

Тижневик «Дзеркало тижня. Україна» на чолі з Юлією Мостовою виходить з 2011 року. З 1994 до 2011 роки виходив тижневик «Дзеркало тижня» на чолі з Володимиром Мостовим. Засновник газети «Дзеркало тижня. Україна» — ТОВ «ЗН УА», яке через ТОВ «ЗН груп» належить Юлії Мостовій, Володимиру Мостовому та Олексію Мостовому.

Поділитись: