Війна

У Торецьку обстрілами пошкоджено 5 будинків та газогін: поліція збільшила присутність у місті

21 травня, 2018 19:45
Війна/У Торецьку обстрілами пошкоджено 5 будинків та газогін: поліція збільшила присутність у місті
Зберегти
Вигляд
У Торецьку Донецької області внаслідок обстрілу з боку бойовиків пошкоджено п’ять приватних будинків, центр соціально-психологічної реабілітації дітей, перебито газогін та лінію електропередач.

У Торецьку Донецької області внаслідок обстрілу з боку бойовиків пошкоджено п’ять приватних будинків, центр соціально-психологічної реабілітації дітей, перебито газогін та лінію електропередач.

Про це повідомляє прес-служба поліції Донецької області.

На момент обстрілу у центрі соціально-психологічної реабілітації перебували 36 дітей та 23 співробітники. 27 дітей доставили у дитяче відділення місцевої лікарні, решту забрали рідні.

22 травня дітей з лікарні у супроводі поліції перевезуть в оздоровчий центр у Святогорську.

Через ескалацію ситуації у прифронтове місто направили додаткові сили поліції з Бахмута та Костянтинівки.

«Ми маємо збільшити присутність поліції на вулицях міста. Сьогодні до Торецька прибувають групи реагування патрульної поліції з Костянтинівки та Бахмуту. Завдання поліцейських – цілодобово забезпечувати публічну безпеку та надавати всебічну допомогу громадянам», — зазначив начальник поліції Донецької області Микола Семенишин.

У Торецьку та семи навколишніх населених пунктах мешкають 70,5 тисяч людей. Там розташовані 17 шкіл, де навчаються 4495 дітей, а також 14 закладів дошкільної освіти.

21 травня у Торецьку бойовики обстріляли Центр соціально-психологічної реабілітації, де перебувало 28 дітей.

17 травня у прокуратурі Донеччини повідомили, що бойовики самоназваної «ДНР» здійснили обстріл Світлодарська.

В ході обстрілу один зі снарядів влучив в автомобіль поблизу місцевої загальноосвітньої школи № 11. Власник пошкодженого автомобіля, отримав незначні тілесні ушкодження. Серед присутніх у школі ніхто не постраждав.

Пов`язані новини