Війна

У Торецьку закрили школи та дитсадки через обстріл водогону

23 листопада, 2016 21:12
Війна/У Торецьку закрили школи та дитсадки через обстріл водогону
Зберегти
Вигляд
lead
Місто Торецьк у Донецькій області залишилося без води через зруйнований водогін в результаті обстрілів. 22 листопада вдалося відремонтувати частину водогону на підконтрольній Україні території, однак у так званій «сірій зоні» частина водогону і досі зруйнована.

У місті Торецьк Донецької області через обстріл водогону припинять роботу дитячих садків та шкіл.

Про це Громадському повідомив секретар Торецької міської ради Юрій Євсіков. 

«Завтра ми маємо зупинити об’єкти соціальної сфери: дитячі садки, школи, тому що вони не отримують воду. Це харчування для дітей, прибирання території. Там де гостра необхідність – школа-інтернат, притулок для дітей», — повідомив Євсіков.

За його словами, ремонтникам вдалося відновити частину водогону на підконтрольній Україні території, однак у так званій «сірій зоні» водогін і досі зруйнований.  

Наразі ремонтники очікують дозволу від Спільного центру контролю вогню та штабу АТО, який повинен узгодити ремонт з непідконтрольною територією.

За його словами, після отримання дозволу, ремонтні роботи триватимуть не менше трьох-чотирьох днів.

Міська влада побоюється, що люди почнуть забирати воду з системи теплопостачання, що може призвести до зупинки котельної у Торецьку.

Нагадаємо 22 листопада у Торецьку на Донеччині неподалік окупованої Горлівки припинили постачання води через попадання снаряду у водовід

Пов`язані новини