Життя

У ТРЦ Ocean Plaza повідомили про евакуацію центру через димову шашку

Ocean Plaza
Життя/У ТРЦ Ocean Plaza повідомили про евакуацію центру через димову шашку
Зберегти
Вигляд
У торговому центрі Ocean Plaza заявляють, що заклад піддається неправомірним нападам з боку представників радикальної організації. Про це йдеться у заяві центру.

«Під час акції в ТРЦ були захоплені робочі місця адміністраторів інформаційної стійки, що перешкоджало нормальному функціонуванню ТРЦ», — заявили у торговому центрі.

Зазначається, що служба безпеки ТРЦ спільно з викликаними співробітниками поліції намагається утримати ситуацію без вступу в конфлікт.

«Незважаючи на те, що під час акції участники заявляли, що не перешкоджають діяльності орендарів, не несуть загрози здоров'ю та життю відвідувачів і співробітників ТРЦ, о 18:00 в приміщенні ТРЦ було знову підпалено димові шашки», — йдеться у повідомленні.

Наголошується, що проводиться евакуація.

Громадське намагається зв'язатись зі столичною поліцією для отримання коментаря.

Раніше сьогодні праворадикальна організація «Сокіл» влаштувала протест під ТРЦ Ocean Plaza у Києві, заявляючи, що будівля належить «російському бізнесу». Поліція затримала одного учасника протестів.

Нагадаємо, 27 листопада близько 50 представників праворадикальних організацій влаштували акцію під стінами торгівельного центру Ocean Plaza. Вони принесли автомобільні шини і розклали їх перед входом до центру, також розмалювали вікна антиросійськими гаслами.

Напередодні 26 листопада невідомі підпалили димову шашку всередині Ocean Plaza. Всіх відвідувачів і працівників центру евакуювали.

Пов`язані новини