УКРАЇНА

У трьох районах Києва 20 червня тимчасово обмежать водопостачання

19 червня, 2017 22:32
УКРАЇНА/У трьох районах Києва 20 червня тимчасово обмежать водопостачання
Зберегти
Вигляд
У Дніпровському, Оболонському та Солом’янському районах Києва 20 червня тимчасово обмежать водопостачання до низки об’єктів через виконання планових робіт

У Дніпровському, Оболонському та Солом’янському районах Києва 20 червня тимчасово обмежать водопостачання до низки об’єктів через виконання планових робіт.

Про це повідомляє «Київводоканал».

Зазначається, що у зв’язку з ремонтними роботами по вулиці Миколи Юнкерова, 97-д (Оболонський район) з 09:30 до 19:00 буде відсутнє водопостачання до 29 прилеглих приватних житлових будинків.

У Дніпровському районі частково водопостачання не буде з 10:00 до 20:00 через технічні роботи на розі вулиць Новоросійська та Василя Вишиваного (Олека Дундича), а також на розі вулиці Новоросійська та провулку Макаренка.

«Також з 10:00 до 18:00 на розі вул. Юрія Шумського та Березняківської фахівці Київводоканалу проводитимуть роботи з капітального ремонту запірної арматури на водоводі Д=500 мм. У зону обмеження водопостачання потрапить школа, два господарські комплекси та декілька закладів громадського харчування», — йдеться у повідомленні.

Щодо Солом’янського району, через роботи на водопровідній ділянці на Чоколівському бульварі, 13 тимчасово без води перебуватимуть два житлових будинки, дитсадок, адмінприміщення Науково-дослідного інституту. Початок робіт запланований на 09:30, завершення — на 18:00.

Раніше повідомлялося, що гаряче водопостачання у 5 районах Києва може бути відсутнє до початку опалювального сезону.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини