Мітинг, запланований на 10 годину ранку, не відбувся, оскільки на годину раніше на центральній площі міста було розгорнуто ігрові майданчики.

У центрі контрольованого бойовиками Донецька шахтарі не змогли провести мітинг з вимогою виплати заборгованості із зарплати, про який раніше було заявлено в соціальних мережах.

Мітинг, запланований на 10 годину ранку, не відбувся, оскільки на годину раніше на центральній площі міста було розгорнуто ігрові майданчики і намети з розвагами для школярів і студентів, пишуть «Новости Донбасса».

На площі встановили волейбольні, баскетбольні і хокейні майданчики, влаштували аматорський шаховий турнір, в сусідніх наметах робили зачіски усім бажаючим, продавали картини.

Близько 60 осіб, що зібралися на мітинг, вирушили до будівлі, де розташовується так зване «міністерство вугільної промисловості ДНР».

За інформацією видання, учасники акції прийшли без плакатів і будь-якої символіки. Перебуваючи біля будівлі, вони попросили, щоб їх вислухали. Після 20 хвилин очікування, мітингувальників запросили пройти до будівлі.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: