ENRU

У центрі Києва 1 липня перекриють рух через концерт з актором Джоном Малковичем

У центрі Києва 1 липня перекриють рух транспорту через концерт на Софійській площі, де представлять міжнародний проект «Шляхи дружби» під керівництвом диригента Рікардо Муті та за участі актора Джона Малковича.

Про це повідомляє Київська міська державна адміністрація.

Через цей захід для водіїв перекриють проїзд уздовж Володимирського проїзду (від перехрестя із вулицею Володимирською до перехрестя із вулицею Малою Житомирською) та на вулиці Володимирській (від перехрестя із вулицею Рейтарською до перехрестя із вулицею Великою Житомирською).

Вулиці перекриють на чотири години —20:00 до 24:00.

На сцені в Києві виконають поему для читця та симфонічного оркестру композитора Аарона Копленда «Портрет Лінкольна». Декламатором виступить американський актор Джон Малкович, який знімався у фільмах «Тепло наших тіл», «Трансформери: Темний бік Місяця» та «Ерагон».

Гратимуть для глядачів Молодіжний оркестр Луїджі Керубіні, симфонічний оркестр і хор Національної опери України, Камерний хор «Кредо», Ансамбль класичної музики ім. Б. Лятошинського, студенти Національної музичної академії України ім. П. Чайковського, а також 25 молодих виконавців із Маріуполя.

Раніше повідомлялося, що в Україні вперше виступить гурт Franz Ferdinand.