У центрі Києва, на Хрещатику, відбувається акція громадського об'єднання «АвтоЄвроСила» за доступне розмитнення автомобілів на єврономерах.

У центрі Києва, на Хрещатику, відбувається акція громадського об'єднання «АвтоЄвроСила» за спрощенння розмитнення автомобілів з іноземною реєстрацією.

Про це повідомляється на сторінці організації у Facebook. 

Уздовж головної вулиці столиці від ЦУМу до Європейської площі на проїжджій частині стоять кілька сотень автівок з європейськими номерами та символікою організації.

На розі Хрещатика і вул. Б. Хмельницького встановили сцену, з якої звертаються організатори акції з вимогами доступного розмитнення машин на єврономерах. На сторінці громадського об'єднання у Facebook оприлюднено головні вимоги протестувальників.

Зокрема, вони прагнуть скасування «фальшивих обмежень Євро 5» та «обмежень на перепродаж ввезених авто», а також вимагають єдиного вікна на пунктах пропуску та спрощення механізму розмитнення.

Подібну акцію провели у Києві на початку вересня 2017 року. Влітку повідомлялось, що українців почали штрафувати за авто з іноземними номерами.

/Марина Балан

Поділитись: