В центрі Києва, біля Бессарабського ринку підірвали автомобіль Toyota Camry з грузинської реєстрацією, який належав екс-бійцю добровольчого батальйону Тимуру Махаурі, він загинув.

В центрі Києва, біля Бессарабського ринку о 18:08 8 вересня підірвали автомобіль Toyota Camry з грузинської реєстрацією, який належав екс-бійцю добровольчого батальйону Тимуру Махаурі, він загинув.

За даними МВС, в авто була закладена вибухівка.  

Махаурі — громадянин Грузії, який постійно проживав в Києві. Раніше він служив в батальйоні шейха Мансура, який брав участь у бойових діях на Донбасі.

Разом з ним у авто були жінка та дитина.

Як повідомляє кореспондент Громадського, жінка у важкому стані в лікарні, її оперують. Дитину доставили в «ОХМАТДИТ» з опіками.

Вибухом були пошкоджені автівки, що проїжджали поряд. Відеореєстратор в одній з машин зафіксував момент вибуху.

Фото: Дмитро Русанов

Як повідомили в МВС, автомобіль був підірваний шляхом закладання вибухівки.

«За попередніми даними спрацював вибуховий пристрій, закладений в автомобілі. Потерпілий у нас громадянин іншої держави — він громадянин Грузії, його особа встановлена ​​... Ця особа, досить відома в кримінальних колах, і його звуть Тимур Махаурі. Він громадянин Грузії, мав стійкі зв'язки з різного роду чеченськими колами», — зазначив речник МВС Артем Шевченко.

Він також уточнив, що жінка, яка перебувала в автомобілі, є дружиною загиблого, проте він додав, що для остаточного встановлення родинних зв'язків між загиблим, жінкою і дитиною, необхідно провести слідчі дії, для яких потрібен час.

Фото: Дмитро Русанов

Тимура Махаурі називали «особистим ворогом Кадирова», згідно інформації з інших джерел, він був причетний до вбивства чеченського ватажка Шаміля Басаєва

Фото: Дмитро Русанов

За словами Шевченка, вбивство було невипадковим: хотіли вбити саме цю людину.

Фото: Дмитро Русанов

Через вибух, поліція та Нацгвардії посилить патрулювання центра Києва та метрополітену.

Увага! На відео присутня нецензурна лексика

Момент вибуху — з 2:40 хв

Також нагадаємо, що у червні на Подолі в Києві стався замах на учасницю АТО, що служила в рядах батальйону поліції «Київ-2», Аміну Окуєву та її чоловіка Адама Осмаєва, що був керівником миротворчого батальйону імені Джохара Дудаєва.

Під час нападу Окуєвій вдалось важко поранити зловмисника, який намагався застрелити її та її чоловіка.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile