В урядовому кварталі Лондона в небо запустили велику надувну фігуру мера міста Садіка Хана

В урядовому кварталі Лондона в небо запустили велику надувну фігуру мера міста Садіка Хана. На надувній фігурі його зобразили в жовтому бікіні, як протест проти заборони Ханом у 2016-му році реклами, в якій жінка була зображена в жовтому купальнику.

Про це повідомляє ВВС.

Фігура сягає 9 метрів в довжину. Кошти на її виготовлення збирали на краудфандинговій платформі. Організатори акції назбирали 58 тисяч фунтів — не використані кошти вони планують спрямувати на те, аби зробити цій фігурі «тур Британією».

Для того, аби «надувного мера» запустити в Лондоні, організатори отримали дозвіл поліції та мерії.

«Якщо люди хочуть провести свою суботу, спостерігаючи на мене в жовтому бікіні — будь ласка, нехай. Але я не думаю, що жовтий мені личить», — так прокоментував цю подію мер міста.

У 2016 році мер Лондона Садік Хан заборонив банерну рекламу, на якій була зображена дівчина в купальнику з написом «А твоє пляжне тіло готове?». Тоді мерія постановила прибрати рекламу з вулиць, автобусів та метро.

Як повідомляло ВВС, в 2015 році наглядачі за рекламою в Лондоні отримали 378 скарг через рекламу, яка закликає до схуднення.

13 липня у Лондоні запустили шестиметрову надувну фігуру, яка нагадує «бейбі-Трампа». Учасники акції назвали це гумористичним протестом проти приїзду президента до Британії.

23 липня уздовж узбережжя Сан-Франциско пустили човен, на борту якого встановили 10-метрову надувну фігуру президента США Дональда Трампа, якого зобразили в тілі курки та одягли у смугасту форму в’язня.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile