УКРАЇНА

У цьому сезоні пляжні курорти України заповнені майже на 100% — Центр розвитку туризму

24 липня, 2018 21:59
УКРАЇНА/У цьому сезоні пляжні курорти України заповнені майже на 100% — Центр розвитку туризму
Зберегти
Вигляд
За даними Центру розвитку туризму, влітку 2018 року пляжні курорти України заповнені майже повністю, тому туристичний сезон буде вдалим.

За даними Центру розвитку туризму, влітку 2018 року пляжні курорти України заповнені майже повністю, тому туристичний сезон буде вдалим.

Про це в ефірі програми «Нині вже» на Громадському повідомив директор Центру розвитку туризму Володимир Царук.

За його словами, в цьому сезоні туристів в Україні стало більше, незважаючи на зростання цін.

«Особливо зріс потік туристів, які від’їжджають відпочивати за кордон. Ми бачимо, що авіакомпанії не справляються з цим потоком, який йде через українські аеропорти», — зазначив Царук.

Він додав, що на пляжних курортах тенденція дуже хороша, вони заповнені майже на 100%. При цьому збільшився потік іноземців.

«Незважаючи на те, що не так багато готелів мають зірочки, люди їдуть в Україну. Курорти розвиваються, навіть та ж сама Затока, де ми бачимо збільшення туристів іноземних, зокрема білорусів досить таки багато. Тому цей сезон буде вдалим і доволі успішним», — розповів директор центру.

На питання, яким курортам віддають перевагу українці, Царук відповів, що влітку це південь України.

«Та сама Одеса, туристична столиця України, це затока, це курорти Херсонщини — Скадовськ, Залізний порт, Лазурне, це безумовно Бердянськ, де цього літа побуває десь більш ніж півтора мільйони туристів», — наголосив він.

Експерт також додав, що серед не морських курортів найбільш популярним в українців є відпочинок на Закарпатті, у Карпатах, у Львові, «який є фестивальною столицею України», а також на озерах, «при цьому не тільки Шацьких».

Пов`язані новини