У Криворізькому державному цирку під час гастролів артистів з міжнародної програми «Великий будапештський цирк» помер лев

У Криворізькому державному цирку під час гастролів артистів з міжнародної програми «Великий будапештський цирк» помер лев.

Про це заявили зоозахисники «Альянс захисників тварин» Кривого Рогу.

Документ про смерть дикої тварини, оприлюднений зоозахисниками, затверджений гендиректором «Криворізького державного цирку» від 20 листопада 2017 року. У ньому є підписи директора міської лабораторії ветеринарної медицини, лікаря-епізоотолога, директора-розпорядника цирку й провідного лікаря цирку, які підтвердили цей факт.

«Склали акт про те, що 17.11.2017 був падіж лева, кличка Акілле, дата народження 10.02.2008. Провели розтин трупу для уточнення діагнозу. Установлений діагноз: гостра серцева недостатність, геморагічний інфаркт, гостра легенева недостатність, набряк легенів, що виник як ускладнення епілептичних припадків. Труп тварини утилізували», — ідеться в акті.

«Також отримали інформацію, що в цьому цирку мерзнуть екзотичні тварини — у приміщенні цирку немає опалення», — додали зоозахисники в заяві.

У Кривому Розі міський цирк та «Великий будапештський цирк» з 28 жовтня презентували міжнародну програму. У ній виступали такі тварини, як верблюди, лами, зебри, поні, бегемот і леви.

Нагадаємо, на початку серпня цього року в Україні набув чинності закон про посилення покарання за знущання над тваринами.

ДИВІТЬСЯ: У Києві близько 5 тисяч людей вийшли на марш за права тварин.

Поділитись: