Українська модель Дар’я Кирилюк заявила, що її, хлопця та їхню компанію побили на турецькому пляжі в місті Чешме під час відпустки. Міністр культури і туризму Туреччини Мехмет Нурі Ерсой уже засудив напад, а у МВС України закликали посла забезпечити об’єктивне розслідування.

Свою версію події та фото свого обличчя після побиття Кирилюк опублікувала в Інстаграмі. Вона стверджує, що на її компанію, зокрема чотирьох жінок, напала охорона пляжу Момо.

«Чотирьох дівчат били в обличчя (зокрема мене), хлопці сильно постраждали», — написала вона і додала, що її компанія звернулася через це у поліцію. Водночас причин, чому стався напад, Кирилюк не називає.

Згодом вона також уточнила імена ймовірних нападників: Мірач і Дада.

На інцидент у Твіттер відреагував міністр культури і туризму Туреччини Мехмет Нурі Ерсой. Він засудив напад. «Я засуджую жахливий напад в ніч на п’ятницю у місті Чешме, який ніколи б не мав статися у туристичній зоні, особливо на жінку. Ми бачимо, що користі це нікому не принесе», — написав міністр.

На напад уже відреагували в міністерстві внутрішніх справ України. Заступник очільника МВС Антон Геращенко повідомив, що звернувся до посла Туреччини в Україні Ягмура Ахмета Гюльдере та попросив його посприяти повному, всебічному та об'єктивному проведенню досудового розслідування нападу, а також посприяти покращенню безпеки українців у Туреччині.

Дар'я Кирилюк народилася в Україні. Модельну кар'єру почала у 18 років. У тому ж віці вона переїхала в США, де уклала контракт з модельним агентством в Лос-Анджелесі. Дівчина працювала моделлю в США, Франції, Німеччини та Італії. Кирилюк встигла знятися для багатьох глянцевих журналів. Зараз вона розвиває також власний екобренд.

Поділитись: