У Туреччині провладна «Партія справедливості і розвитку» у разі перемоги на парламентських виборах планує провести адміністративну реформу, яка ліквідує сім міністерств.

У Туреччині провладна «Партія справедливості і розвитку» у разі перемоги на парламентських виборах планує провести адміністративну реформу, яка ліквідує сім міністерств.

Про це повідомляє Hurriyet.

Зокрема планують ліквідувати Міністерство з питань Європейського Союзу. Його повноваження передадуть в відомство Міністерства закордонних справ. 

Також закриють міністерства економіки, молоді та спорту, митниці та торгівлі, розвитку, культури та туризму, а також лісового та водного господарства. 

Питання економіки, фінансів, митниці, торгівлі та туризму планують об'єднати в одному відомстві.

Нинішню структуру збережуть міністерства внутрішніх справ, оборони, юстиції та охорони здоров'я. 

Міністерство освіти трансформують в міністерство освіти та культури, а міністерство сім'ї в міністерство сім'ї та суспільства.

Нагадаємо, 21 квітня парламент Туреччини підтримав законопроект про проведення дострокових парламентських і президентських виборів у країні.

Як повідомлялося, австрійський уряд заборонить турецьким політикам  проводити агітацію на території країни.

10 липня 2017 року Австрія заборонила в’їзд до країни міністру  економіки Туреччини Ніхату Зейбекчі. 

Туреччина проведе президентські і парламентські вибори 24 червня 2018 року.

У грудні 2016 року Австрія заблокувала ухвалу будь-яких політичних заяв під час зустрічі міністрів закордонних справ країн-членів Європейського Союзу щодо продовження переговорів про членство Туреччини в ЄС.

У листопаді 2016 року Європарламент тимчасово призупинив переговори про вступ Туреччини до ЄС

На думку ЄС, країна стикається із серйозним «регресом в області верховенства права, свободи вираження думки і незалежності судових органів».

Поділитись: