Командувача турецькою військовою базою «Інджирлік» Бакіра Еркана Вана заарештовано за підозрою в причетності до спроби військового перевороту в країні.

Про це повідомляє Reuters із посиланням на джерела в уряді Туреччини.

Також заарештовано ще кількох керівних співробітників бази, яку використовують США і сили НАТО, в тому числі для завдавання ударів по бойовиках у Сирії й Іраку.

«Арешти проведено в рамках чистки в турецькій армії й органах юстиції у зв'язку зі спробою заколоту», — йдеться в повідомленні.

Також CNN Turk повідомив, що заарештовано екс-командувача Військово-повітряними силами Туреччини Акіна Озтюрка, якого підозрюють в організації військового перевороту.

Загалом кількість затриманих за підозрою у причетності до спроби військового перевороту в Туреччині перевищує 6 тисяч осіб.

У Туреччині в ніч на 16 липня була зроблена спроба військового перевороту. Представники влади Туреччини заявили, що переворот не вдався.

Внаслідок спроби перевороту загинули 194 людини, більше півтисячі поранені.

Також читайте головні факти щодо провалу військового перевороту в Туреччині. Громадське вело онлайн-трансляцію спроби військового перевороту в Туреччині.

Поділитись: