У Туреччині прокуратура затримала 4 осіб після того, як біля берегів Анталії затонув пасажирський корабель. Їх звинувачують у неналежному володінні судном.

Про це в ефірі Громадського сказав Василь Боднар, генеральний консул України в Стамбулі.

«Вже 4 особи затримано прокуратурою у зв’язку із цією ситуацією. Їм висувається підозра у неправильному володінні судном. За нашою інформацією саме судно почало тонути доволі повільно. В результаті шторму вода потрапила спочатку в трюми, потім почала повільно наповнювати корабель. І він схилився на правий бік. Поступово під час операції порятунку підійшли рятувальні судна, берегова охорона і більшість людей вивезли із цього місця, де корабель почав тонути. 38 з них були доставлені у лікарні для надання медичної допомоги, а 36 відразу відпущено», – сказав Боднар.

Він також розповів про кількість пасажирів, які були на борту.

«На борту було 83 пасажири і 3 члени екіпажу, в загальному – 86. Наразі не знайшли двох людей. Операція з пошуку триває, фактично із вчорашнього вечора», – сказав консул.

Нагадаємо, напередодні у Туреччині біля берегів Анталії затонуло туристичне судно Kurt-C через сильні вітри та опади. Повідомлялося, що на борту перебували 86 осіб із них 84 врятували.

Поділитись: