У Туреччині звільнили понад 49 тисяч державних службовців, які були звинувачені  у зв'язках з організаторами нереалізованого військового перевороту, повідомляє  Hurriyet, посилаючись на інформацію різних джерел

В цілому з різних міністерств і відомств звільнили 49 321 людину.

Робочих місць позбулися співробітники апарату прем'єр-міністра Туреччини, міністерства внутрішніх справ, міністерства освіти, управління у справах релігії і ряду інших держустанов.

Також влада Туреччини анулювали ліцензії у 21 тисячі викладачів, які працюють в приватних навчальних закладах. Ще не менше 15,2 тисячі співробітників сфери освіти тимчасово відсторонили від роботи.

19 липня Вища рада з освіти Туреччини закликала відправити у відставку 1577 деканів і професорів турецьких вузів після невдалої спроби державного перевороту.

У Туреччині затримали 9332 осіб, яких звинувачують в організації військового перевороту.

Нагадаємо, у  Туреччині в ніч на 16 липня була зроблена спроба військового перевороту. Представники влади Туреччини заявили, що переворот не вдався. Внаслідок спроби перевороту загинули щонайменше 294 людини, більше півтисячі поранені.

Раніше затримали командувача турецькою військовою базою НАТО «Інджирлік» Бакіра Еркана Вана і головного військового радника президента Алі Язиджи за звинуваченнями в організації заколоту.

Президент Реджеп Таїп Ердоган закликав повернути смертну кару, щоб «покарати винних у заколоті».

Також читайте головні факти щодо провалу військового перевороту в Туреччині. Громадське вело онлайн-трансляцію спроби військового перевороту в Туреччині.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile