Світ

У Туреччині сотні тисяч людей вийшли на мітинг опозиції

22 червня, 2018 17:08
Світ/У Туреччині сотні тисяч людей вийшли на мітинг опозиції
Зберегти
Вигляд
У курортному місті Ізмір у Туреччині мітинг на підтримку опозиційного політика Мухаррема Індже, який представляє Республіканську народну партію, зібрав сотні тисяч людей.

У курортному місті Ізмір у Туреччині сотні тисяч людей вийшли на мітинг на підтримку опозиційного політика Мухаррема Індже, який представляє Республіканську народну партію.

Про це повідомляє «Радіо свобода».

Зазначається, що Індже є головним суперником президента Туреччини Реджепа Таїпа Ердогана на позачергових президентських виборах, які відбудуться у країні в неділю, 24 червня.

За інформацією незалежних спостерігачів, на мітинг прийшли понад 2 мільйони людей. Офіційної цифри від правоохоронних органів немає.

Оголосивши дострокові вибори, Ердоган прагнув реалізувати свої переваги і був упевнений, що переможе опонентів. Однак Радіо Свобода зазначає, що останні результати соціологічного опитування доводять, що Ердоган може програти на виборах.

Відео: AFP news agency / Youtube

Нагадаємо, 24 червня в Туреччині пройдуть позачергові президентські та парламентські вибори.

За словами Ердогана, їх проведення необхідне для того, щоби усунути політичну невизначеність, яка виникла після спроби військового перевороту влітку 2016 року.

Нагадаємо, що Рада з нацбезпеки Туреччини рекомендує продовжити надзвичайний стан у країні ще на 3 місяці.

19 січня ушосте продовжено режим НС у Туреччині. Уперше Туреччина оголосила надзвичайний стан 20 липня 2016 року після спроби державного перевороту в країні.

МЗС України закликало громадян бути обачними у зв'язку із продовженням надзвичайного стану у Туреччині.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дорогою ціною: як у Туреччині «рятують демократію» коштом доль тисяч людей — репортаж з Анкари. 

Пов`язані новини