Корабель ВМС США врятував двох американок, які дрейфували на яхті в Тихому океані близько п'яти місяців.

Корабель ВМС США врятував двох американок, які дрейфували на яхті в Тихому океані близько п’яти місяців.

Про це повідомляє The Seattle Times

Мешканки Гаваїв Дженіфер Аппель і Таша Фуіаба на початку травня вирушили з Гонолулу на острів Таїті. Наприкінці травня в судна вийшов з ладу двигун, однак вони вирішили продовжити шлях на Таїті під вітрилами. Пізніше в них зламалася щогла.

Сигнал лиха вони спробували подати лише через два місяці після виходу з Гонолулу. Однак в тій точці Тихого океану, де вони перебували в той момент, не було суден, які б отримали сигнал.

За словами жінок, вижити кілька місяців в океані вони змогли завдяки опріснювачу води (в якийсь момент він вийшов з ладу, але його вдалося полагодити) і річного запасу продовольства, який складався в основному з макаронів, круп і печива.

24 жовтня яхту помітило тайванське риболовецьке судно. Рибалки передали інформацію береговим службам, а ті зв’язалися з ВМС США. 25 жовтня американок підібрав американський десантний корабель «Ешленд».

Мати Аппель заявила, що всі п’ять місяців, поки вона не мала ніякого зв’язку з дочкою, не втрачала надію, що її врешті знайдуть.

«Я весь час сподівалася, я знала, на що вона здатна, що може полагодити те, що зламалося, і не буде сидіти й чекати», — сказала Аппель-старша.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile