Світ / Сусідні країни

У Варшаві відкрили пам'ятну дошку на будинку колишньої військової місії УНР

Павло Клімкін
Світ/Сусідні країни/У Варшаві відкрили пам'ятну дошку на будинку колишньої військової місії УНР
Зберегти
Вигляд
У Варшаві відкрили меморіальну дошку на будинку, де в 1919-1920 роках знаходилася військова місія Української Народної Республіки. Про це повідомив міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

«У Варшаві ми спільно з польськими друзями відкрили меморіальну дошку на будинку, у якому у 1919-20 рр. перебувала Військова місія УНР», — написав міністр у своєму Facebook.

Він зазначив, що у відносинах України та Польщі немає проблем, утім є багато емоцій, пов'язаних зі сприйняттям спільної історії.

«Наразі не маємо очікувати один від одного практичних кроків на кшталт «ти мені, а я тобі», а щиро рухатися на зустріч один одному. Зокрема, щодо пошукових робіт та відновлення наших місць пам`яті у Польщі», — вказав Клімкін.

21 січня в Києві відкрили меморіальний барельєф голові Директорії Української Народної Республіки та головному отаману військ і флоту УНР Симонові Петлюрі.

Раніше в Києві на вулиці Велика Васильківська 111/113, неподалік від станції метро «Палац «Україна», з’явився мурал, присвячений бою під Крутами.

Пов`язані новини