У Вашингтоні на демонстрації проти кандидата до Верховного суду Бретта Кавано, якого звинуватили у сексуальних домаганнях, затримали понад 300 осіб. Серед них — акторка Емі Шумер і модель Емілі Ратаковськи.

У Вашингтоні на демонстрації проти кандидата до Верховного суду Бретта Кавано, якого звинуватили у сексуальних домаганнях, затримали понад 300 осіб. Серед них — акторка Емі Шумер і модель Емілі Ратаковські. 

Про це повідомляє СNN.

Учасники демонстрації прийшли до будівлі Сенату США, аби виступити проти висунення Кавано на посаду судді Верховного суду.

Як зазначає СNN, поліція затримала 302 людини, серед яких відома акторка Емі Гумер та модель Емілі Ратаковські. Усі затримані — жінки.

Модель Ратаковські у своєму Twitter написала, що чоловіки, «які завдають болю жінкам, не повинні бути у владі».

«Сьогодні мене заарештували під час протестів проти висунення до Верховного суду Бретта Кавано, людини, яку кілька жінок обвинуватили в сексуальному насильстві. Чоловіки, які завдають болю жінкам, більше не повинні бути при владі», — написала Ратаковські. 

29 вересня президент США Дональд Трамп дав згоду на розслідування ФБР щодо свого номінанта на посаду судді Верховного суду Бретта Кавано, якого звинуватили у сексуальних домаганнях.

Як повідомляє «Укрінформ», президент США розпорядився про розслідування ФБР щодо Кавано під тиском його ж однопартійців. 

Нагадаємо, 17 вересня кандидата до Верховного суду США Бретта Кавано, якого висунув президент Дональд Трамп, звинуватили у сексуальних домаганнях. Кавано, у свою чергу, заперечує звинувачення.

Суддю Кавано звинуватила професорка університету Пало Альто, 51-річна Крістін Блазі Форд. Згодом обвинувачення проти Кавано висунули ще четверо жінок, які стверджують, що стали як свідками, так і постраждалими унаслідок домагань.

Ввечері 28 вересня комітет Сенату США погодив кандидатуру звинуваченого у домаганнях Кавано до Верховного суду, однак призначив розслідування ФБР щодо кандидата.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як старі гріхи можуть зруйнувати кар'єру американського судді Бретта Кавано

Поділитись: