Життя

У вбивстві Бузини підозрюють колишнього бійця батальйону «Київ-2»

Життя/У вбивстві Бузини підозрюють колишнього бійця батальйону «Київ-2»
Зберегти
Вигляд

Один із підозрюваних у вбивстві Олеся Бузини Андрій Медведько був членом самооборони Майдану та бійцем добровольчого батальйону «Київ-2».

Про це йдеться у записах друзів Медведька на його сторінці у соцмережі Facebook.

Як повідомив народний депутат Ігор Луценко, Медведько нещодавно звільнився з добровольчого батальйону «через тотальну корупцію і саботаж у міліції».

«Збирався сьогодні о другій надати мені якісь документи по злочинам керівництва МВС. Кілька годин тому було затримано», – написав Луценко.

Користувач Peter Savych, який назвався представився другом дитинства підозрюваного, написав, що Медведько є громадським активістом, зокрема боровся проти незаконних забудов.

«… організував у березні 2013 року волонтерський рух по розчистці снігу, коли міська влада була в анабіозі, а місто – паралізоване. Під час революції він був одним з комендантів КМДА, і коли під час одного з штурмів половина «ліхтарних» активістів розбіглась, він з побратимами з С14 news тримали і витримали оборону. Також він був одним з керівників Сотні Самооборона Майдану ім. Святослава Хороброго», – написав Peter Savych.

Одночасно, за інформацією координатора FARE Павла Клименка, затриманий Медведько є членом воєнізованої групи С14, пов'язоної із ВО «Свобода» та причетний до залучення неповнолітніх до неонацистського руху.

Нагадаємо, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков назвав імена двох із трьох затриманих за підозрою у вбивстві журналіста Олеся Бузини. Аваков зазначив, що підозрюваними є Андрій Медведько та Денис Поліщук. Ім’я третього підозрюваного наразі невідоме.

/ фото facebook.com/medvedkoandrij

Пов`язані новини