УКРАЇНА

У вбивстві поліцейського у Дніпрі підозрюється мешканець Тореза

УКРАЇНА/У вбивстві поліцейського у Дніпрі підозрюється мешканець Тореза
Зберегти
Вигляд

У вбивстві патрульного поліцейського, яке сталося сьогодні, 25 вересня, умісті Дніпро, підозрюють 33-річного мешканця міста Торез Донецької області Пугачова Олександра Андрійовича.

Про це повідомляє прес-служба МВС.

«Розшук цього злочинця триває вже більше року. З моменту початку АТО він переїхав з окупованих територій на мирні землі. Зараз для його пошуку ми задіяли управління поліції у п’яти областях», - повідомив перший заступник глави Нацполіції – начальник кримінальної поліції Вадим Троян.

Наразі відомо, що він народився 6 січня 1983 року у місті Мічурінськ Тамбовської області нинішної Російської Федерації.  Проживав у місті Торез Донецької області.

З 2015 року знаходився у розшуку через переховування від органів прокуратури. Тоді йому інкримінували незаконне позбавлення волі або викрадення людини, насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним способом та створення злочинної організації.

Крім того, користувач milyar777 виклав на youtube відеозапис з камер спостереження, на якому зафіксовано момент нападу на поліцейських.

У нападі на поліцейських у Дніпрі підозрюють кількох осіб, повідомив перший заступник глави Нацполіції - начальник кримінальної поліції Вадим Троян. Один з них Пугачов, прізвища іншого правоохоронці поки не можуть оголосити.

Нагадаємо, вранці 25 вересня у Дніпрі водій застрелив патрульного поліцейського, який зупинив його авто за порушення правил дорожнього руху. Співробітник патрульної поліції загинув, його напарниця отримала поранення.

Пов`язані новини