У Венесуелі близько 500 жінок прорвалися через кордон Колумбії, щоб знайти у сусідній країні продукти, пише ВВС.

За словами жінок, їх сім'ї страждають від недоїдання через гостру нестачу продовольства і товарів першої необхідності у Венесуелі.

Жінки прорвали кордон у венесуельському штаті Тачіра на заході країни, який знаходиться на кордоні з Колумбією.

За словами жінок, вони домовилися про зустріч на кордоні через WhatsApp. Всі вони одяглися в біле і зібралися на мосту, який з'єднує венесуельський місто Урена з колумбійським містом Кукута.

Після цього жінки прорвалися через кордон, а через кілька годин повернулися до Венесуели, співаючи національний гімн своєї країни.

Як пише видання, вони принесли з Колумбії рис, цукор, борошно, олію та інші продукти і товари першої необхідності.

Венесуела зараз переживає гостру економічну кризу. Країна потрапила в залежність від імпорту продуктів харчування, ліків та інших товарів. Падіння цін на нафту призвело до того, що в країні спостерігається брак продуктів, ліків і предметів першої необхідності.

У країні закрилися майже 70% магазинів, що призвело до того, що без роботи залишилися майже 15 тисяч осіб. У магазинах при появі дефіцитного товару часто вишиковуються величезні черги, також відзначаються випадки мародерства.

Опозиція Венесуели звинувачує президента Ніколаса Мадуро і його попередника Уго Чавеса в тому, що проведена ними політика привела до економічної кризи, яка загострилася через низькі цін на нафту. Однак Мадуро звинувачує бізнес-еліти країни у бойкоті економіки для досягнення своїх політичних цілей.

Поділитись: