Життя

У Венесуелі вимагають відставки президента Мадуро

Життя/У Венесуелі вимагають відставки президента Мадуро
Зберегти
Вигляд
lead

У столиці Венесуели Каракасі тисячі людей вийшли на акції протестів з вимогою провести референдум щодо імпічменту чинного президента Ніколаса Мадуро.

За інформацією Euronews, люди незадоволені нинішніми економічними умовами, а дехто навіть скаржиться на нестачу харчів.

«Ця криза не розв’яжеться за допомогою уряду чи опозиції. Вихід з кризи залежить від венесуельських людей. Відповідно до Конституції, існує процедура електоральної консультації, це називається референдум щодо відкликання з посади. Це не може бути предметом жодних розмов, адже це конституційне право», — сказав один з опозиційних лідерів Хесус Торреальба.

Негаразди в економіці Венесуели почалися після того, як правляча партія почала завдавати утисків опозиції у парламенті, зазначає Euronews. В свою чергу, Мадуро покладає вину на політичних суперників, які, за його словами, ведуть економічну війну та планують державний заколот проти президента.

У середині березня Ніколас Мадуро підписав указ, яким продовжується дія надзвичайного стану в економіці, введений в середині січня цього року, ще на 60 днів. Як відомо, протести у Венесуелі тривають з 2014 року.

Пов`язані новини