Виявлений правоохоронцями в селище Широке Запорізької області великий арсенал зброї і боєприпасів зберігався на складі на території військової частини без документів.

Виявлений правоохоронцями в селище Широке Запорізької області великий арсенал зброї і боєприпасів зберігався на складі на території військової частини без документів, які б підтверджували їх приналежність і законність їх перебування, а сам склад не охоронявся.

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

«Під час перевірки організації та порядку зберігання боєприпасів у військовій частині представники військової служби правопорядку, військової прокуратури, поліції та СБУ виявили засоби ураження, що зберігалися на складі без документів, які б підтверджували законність їхнього знаходження», – йдеться у повідомленні.

Також зауважується, що через незадовільний облік боєприпасів не вдалося встановити їх належність.

Як повідомили в СБУ, склад був залишений військовими без охорони, договір на його використання не укладався. Крім того, керівництво батальйону, яке відповідальне за зберігання цих боєприпасів, й досі не надало правоохоронцям нібито існуючий акт на їх утилізацію.

«Також під сумнівом твердження про те, що засоби ураження нібито непридатні до використання. Міни та гранати зберігалися у спеціальних ящиках, набої знаходилися у невідкритих цинках, майже половина гранатометів та пострілів до них також зберігалася у заводській упаковці, зброя ‒ без наявних ознак пошкодження», – додали у відомстві.

Раніше повідомлялось, що у Запорізькій області співробітники СБУ та поліції виявили великий арсенал зброї та боєприпасів.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: