Економіка / Бізнес

У Вінниці відкрили завод з виробництва сонячних панелей

Громадське
Економіка/Бізнес/У Вінниці відкрили завод з виробництва сонячних панелей
Зберегти
Вигляд
lead
Компанія Kness Group відкрила у Вінниці завод з виробництва сонячних панелей. За рік там можуть виготовляти сонячних панелей загальною потужністю 200 мегаватів. Це перший завод такої потужності в Україні.

Про це повідомляє кореспондентка Громадського з місця події.

Річна потужність першої черги підприємства сягатиме 200 мегаватів. До прикладу, цього б вистачило, аби щороку забезпечувати електроенергією 150 тисяч квартир, зазначають на виробництві.

Відкрила підприємство компанія Kness Group. Компанія планує продавати свої панелі як промисловим, так і побутовим користувачам.

Нині на заводі працюють 120 осіб.

«Завод почне працювати з 15 лютого, зараз ми виготовляємо тестові лінійки. Ми навчили одну зміну працівників, у майбутньому завод працюватиме цілодобово, в три зміни. Ми плануємо цього досягти уже за кілька місяців», — повідомив у коментарі Громадському директор заводу Kness PV Олег Довбощук.

Нині на території Вінницької області сонячні електростанції генерують понад 250 МВт, цього року, розповів Громадському голова Вінницької ОДА Валерій Коровій. Цього року планують запустити виробництво ще 60 МВт.

Нагадаємо, навесні 2018 року Європейський банк реконструкції та розвитку виділив Україні 25,9 мільйонів євро на будівництво трьох сонячних електростанцій, які розташовуватимуться у Вінницькій області.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Енергія сонця: електростанція у власній оселі — Бізнес-план

Пов`язані новини