Життя

У Вінниці перекрили рух центром міста з вимогою звільнення Шевцова

Життя/У Вінниці перекрили рух центром міста з вимогою звільнення Шевцова
Зберегти
Вигляд

У Вінниці активісти перекрили рух на вулиці Театральній у центрі міста, вимагаючи звільнення начальника Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Антона Шевцова, повідомляє 0432.ua.

Як зазначається, активістів не задовольнило рішення про відсторонення Шевцова від роботи, вони вимагають його звільнення.

Також активісти принесли під будівлю обласної поліції шини та згодом запалили їх.

«Ми вимагаємо термінового звільнення пана Шевцова і покарання. Акція під будівлею обласної поліції безстрокова, допоки не буде звільнений. Ми сподіваємося, що будуть вжиті всі відповідні заходи», — зауважила депутат облради Наталя Вишневська.

Нагадаємо, голову поліції Вінниччини Антона Шевцова відсторонили від посади.

Раніше міністр МВС Арсен Аваков просив главу Національної поліції Хатію Деканоідзе звільнити начальника Вінницької обласної поліції.

«Звернувся до голови Нацполіціі Хатії Деканоідзе негайно звільнити з посади голову Вінницької обласної поліції Антона Шевцова», — написав він у Facebook.

«За матеріалами службового розслідування у Нацполіції - Шевцов зобов'язаний дати по всім з'ясованим фактами офіційні пояснення», — додав міністр. При цьому інших деталей він не повідомив.

Керівництво Національної поліції України проводило службове розслідування щодо начальника поліції Вінниці Антона Шевцова.

Пов`язані новини