У Владикавказі в Північній Осетії сталася пожежа на заводі «Електроцинк». Під час гасіння один пожежник загинув і двоє постраждали.

За словами представника управління МНС по Північній Осетії Юрія Землянського, загоряння почалося вночі в електролітному цеху.

«Було встановлено, що відбувається відкрите горіння залу електролізу цеху електролізу, сталося обвалення покрівлі на площі 612 квадратних метрів, а також обвалення стіни», — розповів він.

Спершу пожежники виявили горіння на площі 1 тисяч м². Згодом площа пожежі збільшилася у 4,5 рази й зараз становить 4,5 тисяч м², передає «Интерфакс».

Також через виділення водню, зберігається загроза вибуху.

До гасіння залучили 60 людей і 20 одиниць техніки. З Кабардино-Балкарії до Владикавказа вирушив пожежний поїзд.

Нагадаємо, 19 жовтня стався вибух на піротехнічному заводі «Авангард» в Гатчині Ленінградської області. Повідомлялося, що загинули четверо людей.

Слідчий комітет Росії порушив кримінальну справу за фактом вибуху. Справу порушили за статтею 217 (Порушення правил безпеки на вибухонебезпечних об’єктах, що призвело з необережності до смерті людини) Кримінального кодексу РФ. Крім того, прокуратура Ленінградської області розпочала власну перевірку через вибух на заводі «Авангард».

Поділитись: