УКРАЇНА

У всіх районах Києва запрацювали пункти для допомоги при укусах кліща

4 травня, 2018 21:54
УКРАЇНА/У всіх районах Києва запрацювали пункти для допомоги при укусах кліща
Зберегти
Вигляд
У кожному районі Києва цілодобово працюватимуть травмпункти, де нададуть допомогу у разі укусу кліща.

У кожному районі Києва цілодобово працюватимуть травмпункти, де нададуть допомогу у разі укусу кліща.

Про це повідомляє прес-служба Київської міськдержадміністрації.

У КМДА зазначили, що активність кліщів має сезонну активність, її піки спостерігаються у квітні-травні та в серпні-вересні.

Міськвлада також оприлюднила адреси травмпунктів, де можуть надати допомогу у разі укусу кліща.

  • Голосіївський район — проспект Голосіївський, 59-А;
  • Дарницький — Харківське шосе, 121;
  • Деснянський — вулиця Драйзера, 19;
  • Дніпровський — вулиця Братиславська, 3, або Алішера Навої, 3;
  • Оболонський — вулиця Кондратюка, 8 або Богатирська, 30;
  • Печерський — вулиця Підвисоцького, 4-А або Підвисоцького, 4-Б
  • Подільський — вулиця Мостицька, 9;
  • Святошинський — вулиця Котельникова, 95;
  • Солом’янський — вулиця Солом’янська, 17 або проспект Комарова, 3;
  • Шевченківський — вулиця Б. Хмельницького, 37, вулиця Ризька, 1 або Чорновола, 28/1.

У вказаних пунктах постраждалим кліща видалять, оброблять місце укусу, нададуть необхідні рекомендації.

Зазначимо, кліщі є переносниками збудників вірусних і бактеріальних захворювань. На території Києва кліщі переносять хворобу Лайма серед людей, піроплазмоз — серед собак, а у деяких регіонах України — й кліщовий енцефаліт, туляремію тощо.

Більше про:
# медицина
Пов`язані новини
Життя
20 березня 2019
Комітет Ради з прав людини розглянув петицію щодо медичного канабіса (ОНОВЛЕНО)
Комітет Верховної Ради України з питань прав людини розглянув електронну петицію про законодавче врегулювання медичного канабіса, що набрала на сайті парламенту понад 25 тисяч голосів. Петицію підтримали троє з трьох присутніх членів комітету.У попередній редакції новини йшлось про те, що це рішення комітету. Однак, рішення не має сили, оскільки кворуму на комітеті не було й офіційно депутати не голосували. Громадське просить вибачення у читачів та колег за неточну інформацію.Для підтримки петиції від імені комітету на засіданні має бути кворум (5 з 9), утім на засіданні було лише троє депутатів.На засіданні депутати вирішили, що необхідно створити робочу групу, до якої залучити представників інших профільних комітетів. Ця група має напрацювати проект закону про врегулювання медичного застосування канабіса. Також учасники комітету зазначили, що необхідно звернутися до Кабміну з проханням розглянули можливість внесення змін до переліку наркотичних засобів, відповідно до якого використання канабіса в Україні заборонено в медичних і дослідницьких цілях. Тобто канабіс пропонують дозволити використовувати для лікування, при цьому він залишиться наркотичним засобом.На засідання комітету також прийшли члени громадських організацій. Зокрема, голова об'єднання «Афіна. Жінки проти раку» Ніна Резніченко зазначила, що канабіс може полегшити біль для онкохворих пацієнтів.«У нашій спільноті за останні 2 роки померли більш ніж 55 жінок. З них щонайменш 8 жінок вживали нелегально препарати з медичного канабісу і виживали таким чином. Їх штовхнули в руки незаконного бізнесу», — зазначила Ніна.Народний депутат Георгій Логвинський вказав, що комітет «готовий захищати непопулярні речі»:«Головна мета, чому ми, члени комітету, готові підтримати цю петицію, захищати непопулярні речі, це тому, що це порушення права люди нормально жити».
ВажливоВажливо
Перевірено
Оновлено
Зберегти