У В'єтнамі чоловіка госпіталізували з інтенсивним алкогольним отруєнням, яке загрожувало йому смертю. Однак, лікарям вдалось врятувати пацієнта, застосувавши пиво. Як пише Daily Mail, лікарі використали понад 4 літри пива.

Як розповів доктор Ле Ван Лам, голова відділення реанімації у лікарні провінції Куангчи, швидка доставила 48-річного Нгуєна Ван Нхата у важкому стані. У крові в'єтнамця зашкалював рівень метанолу: його рівень перевищував норму у 1119 разів через те, що він випив багато неякісного алкоголю.

Лікарі вирішили влити у шлунок чоловіка пиво, оскільки воно містить етанол — антидот метанолу. Спочатку лікарі влили 3 пляшки пива: це покращило стан пацієнта, тому у наступні 12 годин лікарі вливали у шлунок чоловіка ще по 1 пляшці.

Також медики постійно проводили процедуру гемодіалізу — очищення крові від небезпечних токсинів.

Відтак, унаслідок «лікування» 15 банками пива в'єтнамець прийшов до тями. Його стан через три тижні повністю стабілізувався і чоловіка виписали з лікарні.

Доктор Ле Ван Лам пояснив, що алкоголь може потрапити в організм людини у двох формах — як етиловий спирт і метиловий спирт. Метиловий спирт смертельно небезпечний для людини, адже в організмі він окислюється до отруйного формальдегіду. При потраплянні в організм етанолу і метанолу печінка починає «опрацювання» етанолу — саме такий методі використали лікарі, рятуючи чоловіка.

Раніше ми писали, що у Шотландії збудують перший у світі «пивний готель». Також повідомлялось, що у Брюсселі церква почала варити пиво для залучення прихожан.

Поділитись: