Поліція В'єтнаму затримала двох людей за підозрою в причетності до торгівлі людьми в зв’язку з загибеллю 39 мігрантів, чиї тіла були виявлені в вантажівці в Великій Британії.

Про це повідомляє France24.

Так, двох жителів провінції Хатінь звинувачують в «організації та посередництві у виїзді за кордон і незаконному перебуванні за кордоном».

Затримання у В'єтнамі провели після того, як британська поліція заарештувала чотирьох осіб і оголосила в розшук двох братів з Північної Ірландії, які пов’язані з автоперевезеннями і судноплавною справою. За даними поліції, їх допит є критичним для слідства.

Раніше повідомлялось, що жителя Північної Ірландії звинуватили в ненавмисному вбивстві 39 людей, чиї тіла були виявлені в вантажівці в англійському графстві Ессекс. Його взяли під варту до 11 листопада.

Нагадаємо, 23 жовтня у Великій Британії виявили вантажівку з 39 тілами. Поліція допитала 25-річного водія вантажівки Мо Робінсона, якого заарештували за підозрою у вбивстві.

Національне агентство з питань злочинності заявило, що працює над виявленням «організованих злочинних груп, які, можливо, зіграли роль».

Представник ірландської Global Trailer Rentals Ltd (GTR) підтвердив, що вантажівка, у якій знайшли тіла 39 мертвих китайців, належить їхній компанії.

Поділитись: