Технології

У Японії закрились дві великі криптовалютні біржі

29 березня, 2018 12:28
Технології/У Японії закрились дві великі криптовалютні біржі
Зберегти
Вигляд
Дві великі біржі Mr. Exchange і Tokyo GateWay закриваються після перевірок з боку Агентства фінансових послуг Японії.

Дві великі біржі Mr. Exchange і Tokyo GateWay закриваються після перевірок з боку Агентства фінансових послуг Японії.

Про це повідомляє місцеве видання Nikkei.

Торгові майданчики відкликали заявки на отримання ліцензії від фінансового регулятора. Представники платформи офіційно не прокоментували цю ситуацію.

8 березня представники Mr. Exchange опублікували документ, отриманий від FSA. Організація зажадала посилити заходи безпеки після злому платформи Coincheck, в результаті якого хакери викрали понад $ 500 млн в криптовалюті NEM.

Журналісти Nikkei зазначили, що тепер біржі почнуть повертати клієнтам вкладені кошти. Торгові майданчики не закриються до тих пір, поки користувачі не отримають всі свої гроші назад.

Раніше заявки на отримання ліцензії на роботу відкликали ще 3 біржі — Raimu, bitExpress і Bit Station. Крім цього Агентство фінансових послуг Японії призупинило роботу платформи FSHO через недостатню надійність системи безпеки, а найбільша біржа Binance отримала попередження через те, що вона працює на території країни без офіційного дозволу і не дотримується вимог фінансового регулятора.

Кілька годин тому середня ринкова вартість BTC різко знизилася з $7 900 до $ 7 580. За цей час загальна капіталізація ринку впала практично на $10 млрд, більшість криптовалюти залишається в «червоній зоні».

 

 

Пов`язані новини